Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Maximatour

Maximatour

Opletalova 958/27
110 00 Praha 1-Nové Město
Telefon: 224 229 434
Web: http://www.maximatour.cz
Email: maria@maximatour.cz

 

CK MAXIMATOUR se specializuje na organizování služebních i soukromých cest do zemí východní Evropy a střední Asie - tedy bývalého Sovětského Svazu. 

Staňte se našimi hosty a nechte se unést krásou měst jako jsou Kyjev, Moskva a Petrohrad, kde se psala historie Kyjevské Rusi a carského Ruska, nebo perel hedvábné stezky Taškentu, Samarkandu, Buchary a dalších...

Nesnažíme se být největší, snažíme se být nejlepší. Spolupracujeme s nejzkušenějšími a nejprofesionálnějšími touroperátory v daných zemích a díky tomu můžeme nabídnout nejen nízké ceny, ale hlavně kvalitní a prověřené služby. Naším cílem je nabídnout nejširší spektrum cestovních služeb a zájezdů do zemí východní Evropy a střední Asie na našem trhu a současně poskytovat ověřené a ucelené informace pro všechny, kdo je o těchto zemích hledají.

Rezervace letenek, ubytování, pojištění, transferů z/na letiště, příprava seminářů, konferencí. Víza (včetně pozvání) do Ruska, Běloruska, Ukrajiny, Moldávie, Arménie, Ázerbajdžánu, Gruzie, Kazachstánu, Kyrgyzstánu, Uzbekistánu, Turmenistánu a Tádžikistánu. Hotely, byty - Kyjev, Moskva, Sankt Peterburg. Jízdenky na ruské vlaky nebo vstupenky do divadel v Moskvě, Petrohradě či Kyjevě. Zajišťujeme exkurze s česky mluvícími místními průvodci. 

Snížíme náklady na ubytování až o polovinu ve více než 850 hotelech v zemích bývalého SSSR. Zájezdy pro skupiny, incentivní programy. Celodenní exkurze s česky mluvícími místními průvodci do Černobylu. Připravíme Vaši cestu od A do Z, aniž byste museli opustit kancelář.

Většina programů našich zájezdů se dá upravit přesně podle Vaší představy. Máte otázky? Neváhejte nás kontaktovat, rádi se s Vámi podělíme o naše zkušenosti.

ČLÁNKY CK: 
Sankt Petěrburg - město plné památek
Černobyl - do epicentra jaderné katastrofy

Další kontakty

Telefon 2: 224 091 220 
 

 
 

Náš tip

Poznávací zájezdy do USA a Kanady

To nejlepší ze východu USAPoznávací zájezdy po nejkrásnějších pamětihodnostech USA a Kanady, městech i národních parcích. CK Simon Tourist.

Plavba po rudém moři včetně letenky

CK Tilia - zájezdy do Izraele, Palestiny, JordánskaVypravte se s RIVIERA TOUR na plavbu po Rudém moři. Kromě Egypta poznáte také Saudskou Arábii, navštívíte jordánskou Petru a zažijete neopakovatelnou atmosféru dovolené na výletní lodi. 

ZÁJEZDY ON-LINE 2023

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2023 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Hotely, apartmány, penziony, prázdninové domy, ubytování v soukromí. Jednoduchá rezervace online.

Zájezdy do celého světa

Rudé moře

Stránky věnované Rudému moři, jeho fauně a flóře a letoviskům na pobřeží Rudého moře.

Řecko a řecké ostrovy

Přinášíme vám komplexní informace o Řecku a řeckých ostrovech, rady tipy na cesty, články a zajímavé informace z Řecka. 

Golfový magazín

Nový magazín o golfu. Evidujte si své golfové statistiky online. Dále zde najdete články ze světa golfu - tipy na golfové cesty do zahraničí, golfové legendy, rady a tipy na hru. Součástí je také golfový slovník.

Dovolená v Turecku

Plánujete dovolenou v Turecku? Potom se vám bude jistě hodit náš průvodce Tureckem, ve kterém najdete vše, co potřebujete před cestou do Turecka vědět.

Magazín o bydlení

Navštivte také naše stránky o bydlení, stavbě a zahradě, na kterých najdete inspiraci pro váš domov. Každý den nové články, informace, zajímavosti, rady a tipy ze světa bydlení. 

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.