Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Maximatour

Maximatour

Opletalova 958/27
110 00 Praha 1-Nové Město
Telefon: 224 229 434
Web: http://www.maximatour.cz
Email: maria@maximatour.cz

 

CK MAXIMATOUR se specializuje na organizování služebních i soukromých cest do zemí východní Evropy a střední Asie - tedy bývalého Sovětského Svazu. 

Staňte se našimi hosty a nechte se unést krásou měst jako jsou Kyjev, Moskva a Petrohrad, kde se psala historie Kyjevské Rusi a carského Ruska, nebo perel hedvábné stezky Taškentu, Samarkandu, Buchary a dalších...

Nesnažíme se být největší, snažíme se být nejlepší. Spolupracujeme s nejzkušenějšími a nejprofesionálnějšími touroperátory v daných zemích a díky tomu můžeme nabídnout nejen nízké ceny, ale hlavně kvalitní a prověřené služby. Naším cílem je nabídnout nejširší spektrum cestovních služeb a zájezdů do zemí východní Evropy a střední Asie na našem trhu a současně poskytovat ověřené a ucelené informace pro všechny, kdo je o těchto zemích hledají.

Rezervace letenek, ubytování, pojištění, transferů z/na letiště, příprava seminářů, konferencí. Víza (včetně pozvání) do Ruska, Běloruska, Ukrajiny, Moldávie, Arménie, Ázerbajdžánu, Gruzie, Kazachstánu, Kyrgyzstánu, Uzbekistánu, Turmenistánu a Tádžikistánu. Hotely, byty - Kyjev, Moskva, Sankt Peterburg. Jízdenky na ruské vlaky nebo vstupenky do divadel v Moskvě, Petrohradě či Kyjevě. Zajišťujeme exkurze s česky mluvícími místními průvodci. 

Snížíme náklady na ubytování až o polovinu ve více než 850 hotelech v zemích bývalého SSSR. Zájezdy pro skupiny, incentivní programy. Celodenní exkurze s česky mluvícími místními průvodci do Černobylu. Připravíme Vaši cestu od A do Z, aniž byste museli opustit kancelář.

Většina programů našich zájezdů se dá upravit přesně podle Vaší představy. Máte otázky? Neváhejte nás kontaktovat, rádi se s Vámi podělíme o naše zkušenosti.

ČLÁNKY CK: 
Sankt Petěrburg - město plné památek
Černobyl - do epicentra jaderné katastrofy

Další kontakty

Telefon 2: 224 091 220 
 

 
 

Náš tip

Termální ostrov ISCHIA

CK OSVĚTA nabízí odpočinek na pláži, relaxaci v termálech, výlety i poznávací zájezdy. 8 a 10-denní pobyty v hotelech s polopenzí již od 3 790 Kč.

ARMÉNIE A GRUZIE - krásky Kavkazu

Arménie a GruziePoznejte krásy nejstarších křesťanských zemí, zachovalé památky, okouzlující krajinu i vynikající gastronomii. S poutavým českým výkladem a vstupnými v ceně zájezdu. CK TILIA.

ZÁJEZDY ON-LINE 2020/2021

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2020 a 2021 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Rudé moře

Stránky věnované Rudému moři, jeho fauně a flóře a letoviskům na pobřeží Rudého moře.

Řecko a řecké ostrovy

Přinášíme vám komplexní informace o Řecku a řeckých ostrovech, rady tipy na cesty, články a zajímavé informace z Řecka. 

Golfový magazín

Nový magazín o golfu. Evidujte si své golfové statistiky online. Dále zde najdete články ze světa golfu - tipy na golfové cesty do zahraničí, golfové legendy, rady a tipy na hru. Součástí je také golfový slovník.

Dovolená v Turecku

Plánujete dovolenou v Turecku? Potom se vám bude jistě hodit náš průvodce Tureckem, ve kterém najdete vše, co potřebujete před cestou do Turecka vědět.

Magazín o bydlení

Navštivte také naše stránky o bydlení, stavbě a zahradě, na kterých najdete inspiraci pro váš domov. Každý den nové články, informace, zajímavosti, rady a tipy ze světa bydlení. 

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.